مشاوره آنلاین مدیریت

چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی، بیهوده از صبح تا شب ندوید! اندکی با تامل بیاندیشید و مشورت نمایید تا ایده های جدید به ذهنتان خطور کند. آیا میتوان بدون نقشه راه به مسافرت رفت؟ پس بدون نقشه راه هم نمی توان کسب و کاری را پیش برد.

چه افرادی می توانند از این مشاوره مدیریت آنلاین بهره مند شوند؟

کسب و کارهای کوچک

آیا مغازه دار هستید یا کارگاهی کوچک دارید؟ یا حتی مدیر یک آموزشگاه هستید؟ قطعا در صورتی که برنامه ریزی و دیدی به آینده نداشته باشید به اهداف خود نخواهید رسید! ضرر ندارد که تا می توانید مشورت کنید بلکه ایده هایی نو به ذهنتان خطور کند. تا زمانی که کار تکراری می کنید، پس انتظار نتیجه تکراری هم داشته باشید.
اگر در مشاوره آنلاین با اینجانب به این نتیجه رسیدید که باید کسب و کارتان را ببندید، خیلی تعجب نکنید. گاهی اوقات واقعیت تلخ است.

کسب و کارهای متوسط

مدیران شرکت ها و کسب و کارهای متوسط هوشیار باشید! اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود نباشید پس قطعا با رکود شدید مواجه خواهید شد. آیا تا کنون لحظاتی را با آرامش خاطر به وضعیت کسب و کارتان اندیشیده اید؟ آیا بازار کار و نقاط قوت و ضعف رقبای خود را می شناسید؟ مشاوره با من می تواند ایده هایی نو در ذهنتان پدید آورد.

استارتاپ ها و کارآفرینان

متاسفانه امروزه افراد زیادی با انگیزه بالا اقدام به راه اندازی یک کسب و کار می کنند اما پس از مدتی با ضررهای مالی و زمانی به بن بست می رسند! در صورتی که اگر ابتدا یک کشش سنجی و مطالعه بازار انجام داده بودند بهتر می توانستند برای راه اندازی آن کسب و کار تصمیم بگیرند.
پس اگر می خواهید کارآفرینی کنید (از یک مغازه کوچک گرفته تا یک استارتاپ، وبسایت و یا حتی کارگاهی متوسط) از مشاوره مدیریتی آنلاین با وب پاراکس بهره ببرید.

بیشتر تامل کنید!

وبسایتها و کسب و کارهای اینترنتی، فقط آن چیزی نیستند که شما روی اینترنت می بینید! یک دنیا ریزه کاری های فنی و مدیریتی پشت این کسب و کارها نهفته است که از دید عموم مردم پنهان است.
پس قبل از راه اندازی وبسایت و یا هر کسب و کاری در دنیای مجازی، از خدمات مشاوره مدیریتی وب پاراکس بهره ببرید.

چرا مشاوره مدیریت برایتان مفید است؟

مدیریت وب پاراکس بنا به شغل فعلی و کسب و کارهای قبلی، انواع راه های نرسیدن به موفقیت را دیده است و گاهی اوقات تجربه نیز کرده است! پس مشاوره با ایشان می تواند کسب و کارهای کوچک و متوسط را در مسیر حرکتشان یاری کند.

بررسی اولیه

آیا تا کنون اندکی با تمرکز و آرامش به وضعیت کسب و کارتان اندیشیده اید؟ ابتدا با شما درباره وضعیت کسب و کارتان صحبت می کنیم

ارزیابی جایگاهتان

آیا از نقاط قوت و ضعف رقبای خود اطلاع دارید؟ پس بیایید در مورد این موضوع مهم با یکدیگر صحبت کنیم و جایگاه شما را در بازار کارتان بسنجیم.

جمع بندی

در نهایت می توانیم با هم یک جمع بندی اجمالی برای بهتر پیمودن مسیر کسب و کارتان تهیه کنیم. در واقع نسخه ای برای بهبود وضعیت کسب و کارتان می پیچم و تقدیم می کنم.

اندکی درنگ کنید!

قبل از اینکه برای راه اندازی کسب و کاری جدید یا حتی یک وب سایت کوچک هزینه کنید، با من مشورت نمایید تا کمتر ضرر کنید!

مشاوره کی و کجا؟

پس پیشنهاد می کنم حداقل یک بار از مشاوره مدیریتی بهره مند شوید. این مشاوره (صوتی و یا تصویری) از طریق پیام رسان واتساپ یا تماس تلفنی با شماره 09131681569 صورت می پذیرد.

هزینه مشاوره

هزینه 25 دقیقه مشاوره آنلاین 15000 تومان
هزینه یک ساعت مشاوره آنلاین 30000 تومان

در صورتی که پرداخت این مبالغ برای شما مقدور نیست، لطفا هر مبلغی تمایل دارید بپردازید.
 مشاوره مدیریتی آنلای
مشاوره طراحی وب
در صورتی که می خواهید از پرداخت کارت به کارت استفاده نمایید لطفا مبلغ مربوطه را به کارت بانک سپه به شماره
5892-1010-5380-1243
به نام محمدحسن صانعی واریز نمایید و رسید واریز را به شماره
از طریق واتساپ یا پیامک ارسال کنید.

باور کنید

مشکلات بزرگ، کارهای کوچکی بوده اند که به موقع انجام نشده اند!

اگر ابهامی دارید به راحتی بپرسید